Nauka przez całe życie (lebenslanges Leben albo lifelong learning) jest już stałym elementem naszej rzeczywistości.  Świat się zmienia, a my musimy za światem nadążyć. Nie ma powrotu do życia sprzed czasów internetu, a przynajmniej nie zanosi się na to w najbliższym czasie. Jest nawet zupełnie odwrotnie. Wszystko przenosi się do internetu. Ba! już się przeniosło.

Nie znaczy to jednak, że życie w trybie offline przestanie istnieć 😉 Istniało, istnieje i będzie istnieć. Tyle, że online nadal będzie rósł w siłę. Dlatego warto więc przełamać strach, zaprzyjaźnić się z internetem i wykorzystać go nie tylko do robienia zakupów, ale również do nauki. W Pracowni językowej uczymy online języka niemieckiego i angielskiego, dlatego powody o których za chwilę przeczytasz nie są wyssane z palca. Spora ilość wypracowanych godzin online oraz nauczanie w sali lekcyjnej pozwoliły nam zdobyć wiedzę i doświadczenie w tym obszarze.

Ucząc się online:

  • Uczestniczysz w zajęciach na żywo. Otrzymujesz materiały i swobodnie rozmawiasz z lektorem przez platformę internetową.
  • Nie musisz korzystać z nowoczesnych metod nauczania. Metody dostosowane są do Twoich potrzeb i umiejętności. Dokonujesz wyboru: bardziej tradycyjnie czy bardziej nowocześnie 😉
  • Uczysz się w zaciszu swojego domu. Przy stole, biurku lub na wygodnym fotelu czy łóżku.  Wybór należy do Ciebie, ważne natomiast jest dobre łącze internetowe.
  • Nie musisz być alfą i omegą internetu. Pomożemy Ci rozwiązać kwestie organizacyjne.
  • Lepiej organizujesz swój czas. Nie musisz dojeżdżać na zajęcia.
  • Rozwijasz się online 😉 Sprawiasz, że komputer i internet nie są dla Ciebie czarną magią.
  • Nie musisz korzystać z komputera. Możesz użyć telefon komórkowy lub tablet.
  • Możesz uczyć się indywidualnie lub w grupie.
  • Odrywasz się od szarej rzeczywistości. Zapominasz o problemach i natłoku informacji ze świata.
  • Nie marnujesz swojego czasu podczas kwarantanny. Na rynku pracy może pojawić się spore zamieszanie, ale znajomość języka obcego zawsze jest porządana i to przez wielu pracodawców. Dlatego nie zastanawiaj się długo tylko zapisz się na kurs językowy online grupowy lub indywidualny. Lektorzy pracowni językowej pomogą osiągnąć Ci zamierzone cele i zrealizować marzenia.  W zakładce KURSY  znajdziesz informacje jak się z nami skontaktować lub na moim fan page na portalu Facebook. Im prędzej zaczniesz się uczyć, tym lepiej dla Ciebie i Twoich umiejętności.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s