Gdy ponad 8 lat temu z tytułem licencjata i uprawnieniami do nauczania w kieszeni przeprowadzałam się z północnej Wielkopolski do Opola wielu zdziwionych pytało „Po co jedziesz do tego Opola przecież tam wszyscy mówią po niemiecku?! Tam nie będziesz miała kogo uczyć!” A tymczasem stałam się panią od niemieckiego. Tak! Specjalistką od rozmaitych przypadków. Panią Kasią, która pomoże przy zadaniu domowym, z sukcesem przygotuje do sprawdzianu, do szkolnych konkursów i ogólnopolskich Olimpiad językowych, a jeśli trzeba to przetłumaczy dokumenty i pomoże załatwiać przeróżne formalne sprawy.

Na co dzień uczę dorosłych języka ogólnego i specjalistycznego (mój sukces z którego jestem bardzo dumna, ponieważ nie każdy uczy języka specjalistycznego). Zawsze tworzę plan pracy, wykorzystuję moje autorskie materiały i doświadczenie stale zdobywam w Polsce i w Niemczech.

Mimo, że uczę już od 8 lat w każdym uczestniku mojego kursu dostrzegam potencjał i rozwijam go.  Bo uczę z myślą o ludziach i rynku pracy. Zależy mi na tym by każdy uczestnik mojego kursu po ukończeniu go, czuł się swobodnie i pewnie posługiwał się językiem niemieckim. Dlatego stale doskonalę swój warsztat, by móc przekazywać moją wiedzę i kompetencje, ponieważ wiem, że tylko wtedy będziesz się rozwijać i realizować w swojej branży.

Z racji wykonywanego zawodu i faktu, że uwielbiam się uczyć propaguję ideę kształcenia ustawicznego, ponieważ nauka i rozwój upiększają życie oraz pomagają odnaleźć się w dzisiejszym świecie. A ostatnimi czasy to świat nam daje nieźle popalić. Na rynku pracy pojawiły się lub pojawią się w najbliższym czasie niemałe zawirowania. Prace można stracić wykonując każdy zawód. Ja chcę Ci jednak pokazać, że dzięki znajomości języka niemieckiego możesz znaleźć w Opolu dobrze płatną pracę. Bo to nie jest tak (i nie było), że KAŻDY w Opolu mówi po niemiecku 😉

Wiedz, że nie zawsze tylko zawód, lecz w dużej mierze umiejętności określają Ciebie jako atrakcyjnego przyszłego pracownika. Branża administracyjna, budowlana, turystyczna, gastronomiczna, motoryzacyjna, medyczna oraz logistyczna stale zabiegają o pracowników ze znajomością języka niemieckiego. A wielokrotnie jest tak, że problemem jest właśnie język.  Często aby nauczyć się języka potrzeba zdecydowanie więcej czasu, niż nauczyć się  obowiązków w przyszłej pracy, dlatego nie czekaj i o nauce pomyśl już dziś. W Pracowni językowej kompleksowo przygotujemy Cię do Twojej wymarzonej pracy. Prowadzimy zajęcia z języka ogólnego i specjalistycznego (również dla firm!). Zobacz w zakładce KURSY i skontaktuj się z nami. Trwają zapisy na kursy. Nauczysz się języka niemieckiego z profesjonalistami i dołączysz do grupy osób, które dzięki nauce z nami odniosły sukces w życiu osobistym i zawodowym.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s